Společnost Shelby Performance Parts, která je součástí Shelby American, otevřela letos v létě svůj vlastní prodejní kanál na aukčním portálu eBay. Na něm nabízí k prodeji náhradní díly a příslušenství ze své produkce. Jde tak o jednu z nejsnazších cest, jak získat originální díly pro vozy Shelby.

 

Vlastní obchod v rámci portálu eBay založila společnost Shelby mimo jiné i proto, aby umožnila přístup k dílům i mimoamerickým zákazníkům. Samozřejmostí je tedy možnost zasílání zboží prakticky po celém světě, včetně České republiky. Vzhledem k tomu, že jde o oficiální obchod výrobce, je kvalita dílů i služeb zaručena.

 

Samozřejmě to může znamenat v některých případech vyšší ceny, na druhou stranu je obchod určitou jistotou. V nabídce jsou většinou náhradní díly a příslušenství pro mladší modely Shelby Mustang, ale najdeme zde i součástky pro další vozy, sběratelské předměty, upomínkové předměty a další položky.

 

Většina aukcí je typu Buy It Now, tedy s možností koupit daný kus za uvedenou cenu, některé položky lze ovšem dražit i formou aukce. Pokud sháníte některý konkrétní díl, který není v nabídce obchodu, můžete samozřejmě prodejce kontaktovat a vznést dotaz na jeho dostupnost.

 

U řady položek uvádí prodejce cenu poštovného do České republiky, která rozhodně nebývá nízká. Navíc je nutné počítat zároveň s celními a daňovými povinnostmi, což ještě případnou koupi prodraží. Výše poštovného samozřejmě záleží na velikosti samotné zásilky – drobné kusy koupi o mnoho neprodraží, sada litých kol nebo celý motor jsou ovšem na dopravu finančně mnohem náročnější.

Veškeré platby probíhají snadno pomocí služby PayPal. Obchod standardně používá pro přepravu doručovací společnost UPS, je však možné, že v určitých případech půjde domluvit i jiný způsob dodání. Nové díly se v obchodě objevují každý den a provozovatel umožňuje přihlásit se k odběru newsletteru.

bfgh

Jindra Topol - autorO Autorovi

Jindřich Topol, regionální manager výkupu AAA AUTO

Sep 15th by adminKomentáře

   

   

   

   

   

  Nakupujte náhradní díly na vozy Ford u prověřených prodejců z www.AutoDoc.cz za výhodné ceny.